Новини

Отборът на АБФ с равен в първата контрола срещу Струмска слава

news-img

05 Юли 2018

Отборът на АБФ завърши 1:1 срещу Струмска слава" (Радомир) в контрола, която се изигра на 4 юли на стадиона в град Белица.

Отборът на АБФ с треньор Румен Стоянов се състои от футболисти, които са без договор за предстоящия сезон и могат да бъдат наети като свободни агенти.

Борислав Николов от „Струмска слава“ откри резултата в 27-ата минута. След остро центриране от левия фланг намесата на вратаря на АБФ Стоян Деспотов не бе достатъчна и топката остана в малкото наказателно поле, от където Борислав Николов откри резултата.

В 45-ата минута отборът на АБФ стигна до равенство в резултата. Евгени Гроздин центрира към Цветомир Вачев, който отблизо фиксира крайния резултат за 1:1.

През второто полувреме голове не бяха отбелязани. Въпреки направените промени в отборите, качеството на играта се запази.

От трибуните мача изгледа легендата на родния футбол Андрей Желязков, а на стадиона в Белица имаше представители на отбори, които в момента са на подготовка в Банско.

В петък (6 юли) отборът на АБФ ще изиграе още една контрола. Тя ще е срещу Марек (Дупница) от 11 часа на терена в комплекс „Царско село“, София.

АБФ: Стоян Деспотов, Тихомир Крумов, Пламен Ангелов, Евгени Гроздин, Ничо Ничев, Александър Александров, Цветомир Ванев, Любомир Деспотов, Александър Близнаков, Марио Петков, Боян Евтимов (Костадин Гоцев, Лъчезар Свиленов, Мартин Михайлов, Божидар Павлов, Анатоли Киков).

Струмска слава: Драгомир Петков, Борислав Николов, Димитър Петков, Юлиян Чапаев, Илиян Попов, Калоян Евгениев, Александър Аспарухов, Ванчо Траянов, Динко Динев,

Христо Младенов, Христо Кирев (Вилиан Мичев, Кристиан Тадев, Любомир Танев, Антон Тунгаров, Ангел Маджиров, Виктор Мицаков, Тодор Зюмбулев).

Съдия: Павел Цеков
Помощници: Любим Димитров, Янко Запрянов